Re: Re: jednooký pedagog?

Datum: 20.05.2015 | Vložil: Radka

Moc děkuju za odpověď. Tu pásku chápu, koupila jsem si ji a pak jsem ji vlastně užila jen na karneval :-) Ale někdo to umí nosit, ladí to do barev oblečení, tak třeba se v tom najdeš taky, já na módu vůbec nejsem:-) Třeba si oko časem dá říct a protézka bude vyhovující. No a s tím, že budou všichni koukat - tak kouknou jednou, dvakrát a pak už jim to nebude připadat zajímavý. U dětí mám tu zkušenost, že se prostě přímo zeptají, co mám s okem nebo proč ho mám zalepený, napřímo řeknu, že bylo nemocný a nikdo víc nepátrá. A rozumní dospělí se s tím popasují, že?
Nakonec jsme se s vedením školy domluvili, že obas zaskočím pomoct s dozorem na výletech, odsuplovat nějakou hodinu, den,...a zkusím si, jestli to budu vůbec zvládat. Už jen návrat po skoro deseti letech do školství, kde se toho tak strašně moc změnilo ( a na naší škole tuplem - nový metody, způsoby čtení, psaní, metodika celý matiky,...), bude šok. Navíc s chybějícím okem, s tím se teprve sžívám. Jde mi hlavně o bezpečnost dětí, aby nebyl nějaký průšvih, kdybych všechno neuhlídala. Ještě jednou díky a držím palce, ať návrat do práce dopadne dobře. R.

Přidat nový příspěvek