Re: Oko

Datum: 06.10.2019 | Vložil: Petra

Ma mila... Plne rozumim tvemu strachu... Prisla o oko po velmi krute nehode a bylo mi 21 let... Byla jsem fotomodelka a veskera budoucnost se mi tenkrat rozplynula... Netusim, co Ti rici, protoze pokud je strach, strach z posuzovani je dobre jej tzv. zpracovat... A zadna slova moc nepomohou, pokud jej clovek ma a veri mu... Ne chcili Te kinehsiva slova ukkidni, nicmene pak strach "zautoci" znova... Znam to... Podarilo se mi vsak strach prekonat... :). Podarilo se mi uverit, ze jsem krasna, zdrave sebevedoma mlada zena a ze tim "okem" nic nekonci... :). Dnes vedu zeny a s ledovym klidem si pred ne sednu a predavam jim, co je potrebne... :). Jestli se lide divaji a hodnoti muj vzhled, mne nezajima... :). Pisi Ti to, abys mela nadeji, ze jde zit kvalitne a ze jde byt krasnou a sebevedomou i s jednim okem... :). Pokud bys chtela podporit, muzes mi napsat na dpiskotek@centrum.cz. Tuto stranku jsem objevila az dnes... A email je pro mne v komunikaci jednodussi... :). Duveruji, ze je ti lepe... Peta.

Přidat nový příspěvek