Re: Stačila vteřina - vložila 7.2.2013

Datum: 13.02.2013 | Vložil: JednoOčka

Milá Lucko,
Váš příběh je opravdu silný. I na něm je vidět, jak jediná vteřina dokáže lidem změnit život. Bylo mi smutno za Vás, jaké máte nyní problémy s očičkem. Nevím, zda se nevidíte teď moc kriticky. Každému člověku, který má odoperované oko se změní vizář, je to logické. A nemůžete brát to, co vidíte na internetu, tam jsou většinou ukázkové případy a fotky, které mají přesvědčit lidi, že protéza je dokonalá a nikdo nic nepozná. Ano, to je v ideálním případě, pokud se vše 100% povede, ale realita je jiná. Jak jste sama poznala i Vy. Potýká se s tím spoustu lidí. Né vždy se vše dokonale podaří. A potom jsou lidé rozčarovaní z toho, že to u nich nevypadá jako na tom internetu. Nese to sebou celou řadu psychických zátěží. Každý se chce líbit, zvláště pak ženy.
Luci, nevěšte hlavu, určitě to s Vámi nebude tak zlé. Nesmíte být na sebe tolik přísná. Myslím, že manžel a děti Vás milují a vědí, jaká jste (vzhled je podružný). Netrapte se.
O plastice jsem už také přemýšlela, každopádně děkuji za podnět, zkusím najít někoho, kdo by tyto plastické operace dělal. Z minulosti ale vím, že oční okolí je celkem komplikované i když máte zdravé oči, kor, když tam oko nemáme. No každopádně zkusím najít nějakého odborníka.
Lucko, držím Vám moc palce!! Abyste se z toho Vašeho truchlení dostala. Opravdu nebuďte smutná, nebude to tak zlé a za chvíli si zvyknete Vy, Vaše rodina i okolí tak, že to nikdo z vás nebude vnímat. To mi věřte! Kdybyste si přeci jenom o tom chtěla ještě napsat nebo i popovídat telefonem, na úvodní stránce těchto stránek mám kontakt. Tak se mi klidně ozvěte.
Držím Vám palce!!!! JednoOčka

Přidat nový příspěvek