Sraz jednookých

 
Přátelé a kamarádi,
 
v této sekci máte možnost diskutovat o srazu, který se plánuje. Diskuzi nechám otevřenou i po srazu, abyste mohli vkládat Vaše případné připomínky, dotazy a nebo tipy na vylepšení či přání.

Diskusní téma: Sraz jednookých

Jízdenky na MHD

Datum: 15.04.2015 | Vložil: JednoOčka

Všem, kdož měli zájem o jízdenky na MHD po Praze zdarma sděluji, že budou nejpozději do konce týdne zaslány na Vaše adresy obyčejným dopisem :-) O odeslání budete informováni mejlem.

Místo srazu

Datum: 13.04.2015 | Vložil: JednoOčka

Všem se omlouvám za pozdnější reakci. Byla jsem 4 dny mimo PC. Během dneška, nejpozději zítra zašlu všem přihlášeným účastníkům srazu na e-mail přesné místo konání i s popisem, jak se tam dostanete. Těším se na vás na všechny!!! :-)

sraz

Datum: 12.04.2015 | Vložil: Peťule88

Přijede taky nějaký chlap ?? Nebo to bude dámská jízda ?? :-)
A jak to vypadá s účastí ? Nejdřív plno ohlasů a teď se obávám, že nás bude pět a půl ...

Re: sraz

Datum: 13.04.2015 | Vložil: JednoOčka

Dámská jízda to nebude :-)

sraz - místo

Datum: 12.04.2015 | Vložil: Anna

Ahoj Jituško,
víš už kde se uskuteční náš sraz? Docela bych to potřebovala vědět, ať si můžu v Praze všechno předběžně aspoň trochu zorganizovat.

Re: sraz - místo

Datum: 12.04.2015 | Vložil: Peťule88

Ahoj Jíťo, i já bych to docela potřebovala vědět. Musím do Ikeii, a pořád nevím, jestli pojedu vlakem nebo autem až do Prahy. Tak abych si to nějak rozvrhla :-)

Jedu

Datum: 11.03.2015 | Vložil: Eva Pourová

Pojedu a moc se těším. To bude úlet )))
Napíšu do Českého rozhlasu. Třeba to tam řeknou.

Re: Jedu

Datum: 12.03.2015 | Vložil: JednoOčka (autorka webu)

Hlavně se přihlaste Evičko :-)
Jinak Český rozhlas je už oslovený a o nějaké takové spolupráci se již jedná. I tak díky za tip a snahu :-)

Re: Jedu

Datum: 25.03.2015 | Vložil: JednoOčka

Právě byla první reportáž o webu a srazu odvysílána na Českém rozhlase Sever :-) Zítra po 15 hodině by měla být další na Čro ČB.

:)

Datum: 11.03.2015 | Vložil: Danča

Jituško, tak přihláška i peníze poslány. Už se mooooc těším :)

Re: :)

Datum: 12.03.2015 | Vložil: JednoOčka

Děkuji :-) I já na tebe!!!!!! :-)

Kde jsou všichni, kteří měli o sraz původně zájem?

Datum: 09.03.2015 | Vložil: JednoOčka (autorka webu)

Anketu vyplnilo tolik lidí a jen malá hrstka z nich je přihlášená... Máte někdo tip, jak tento sraz propagovat? Pomohlo by, kdyby někdo neměl problém si info o konaném srazu hodit na FB.

Re: Kde jsou všichni, kteří měli o sraz původně zájem?

Datum: 09.03.2015 | Vložil: Martina

Ahojky pro mě to není problém a věřím že když budu prosit známe " lajkují" mi to stačí jenom říct

Re: Kde jsou všichni, kteří měli o sraz původně zájem?

Datum: 09.03.2015 | Vložil: Ivča

Jituš, asi budeš muset přijet tady za náma na sever moravy :D Podle mých informací jede nejvíc zájemců z Ostravy neboť tu je kraj razovity :D

Re: Re: Kde jsou všichni, kteří měli o sraz původně zájem?

Datum: 23.03.2015 | Vložil: petra

Ja bych byla radši někde bliže jak ta Praha,tak snad přiště někde tady..Jituš ja s Dandou nejedu

Re: Re: Re: Kde jsou všichni, kteří měli o sraz původně zájem?

Datum: 25.03.2015 | Vložil: JednoOčka

Péťo, to mě mrzí, ale nedá se nic dělat... tak snad příště.....

Re: Kde jsou všichni, kteří měli o sraz původně zájem?

Datum: 10.03.2015 | Vložil: Anna

Ohledně propagace na fb, se trochu obávám aby se tam nepřihlásili i lidé, kteří žádný takový "problém" nemají jen ze zvědavosti.

Spolucestujici ?

Datum: 05.03.2015 | Vložil: Lukas

Nekdo z ceske lipy a blizkeho okoli kdo ma v palnu jet na sraz ? V praze se moc nevyznam tak by bylo fajn nejet sam :-)

Re: Spolucestujici ?

Datum: 06.03.2015 | Vložil: JednoOčka

Lukáši, neboj se Prahy nic. Postarám se o tebe, když dáš vědět v kolik a kam přijedeš :-)

Re: Re: Spolucestujici ?

Datum: 06.03.2015 | Vložil: Lukáš

To bych opravdu moc ocenil přikladám svůj email a určitě dám vědět :-) (Kozar.Lukas@centrum.cz)

Re: Re: Re: Spolucestujici ?

Datum: 15.03.2015 | Vložil: Peťule88

Neboj Lukáši, mám ten stejný problém :-)

setkání

Datum: 22.02.2015 | Vložil: Pavel ze Zlína

A co Zlínáci? Vím,že ze Zlína a okolí je nás tu pár,a že by se nikdo nezůčastnil? Pavel ze Zlína.

Re: setkání

Datum: 22.02.2015 | Vložil: JednoOčka

Ani ty Pavle ještě nejsi přihlášený ;-)

Re: Re: setkání

Datum: 01.03.2015 | Vložil: Pavel ze Zlína

Máš pravdu,nejsem,stále čekám,že se někdo přihlásí z mého okolí....

Re: Re: Re: setkání

Datum: 05.03.2015 | Vložil: Ivča

Třeba se už někdo přihlásil, ani o tom nevíš. Nebo ten někdo zas čeká taky...Každopádně je to pro Tebe tak směrodatné? My ostatní Ti tam stačit nebudeme? Pokud nechceš cestovat sám tak určitě minimálně na zpáteční cestě už nás bude víc :D

Re: Re: Re: setkání

Datum: 06.03.2015 | Vložil: JednoOčka

Pavle, nenech nás v tom a koukej přijet! :-)

sraz

Datum: 19.02.2015 | Vložil: Peťule88

Ahoj všem!
Tak já mám vyplněno, odesláno i zaplaceno :-)
Pojedu z Pardubic vlakem, tak kdyby měl někdo společný směr, budu ráda.
Jíťo, já mám z Prahy takovej divnej blok, ale to dám !! :-)
Už se na vás všechny těším, ale myslímm si, že nám ta hodinka volného času bude dost málo...

Re: sraz

Datum: 20.02.2015 | Vložil: JednoOčka

Péťo, vůbec se neboj, kdyžtak tě nabereme někde na hlaváku nebo kam přijedeš, aby ses nám neztratila :-)
Bude víc jak hodinka... Během prezence se tam už můžete společně bavit, pokud všichni přijedou na jedenáctou... pak bude čas během čekání na oběd a pak ta hodinka na konci.... Nikdo neříká, že Vás vymetu v pět odpoledne :-) Kdo bude chtít, kdo bude odjíždět později a nebo bude v Praze spát, tak se pak ze salonku můžeme přesunout jinam.....třeba na hospodu :-) Nepředpokládám, že nás bude na konci plný počet, někdo odjede domů, aby se včas vrátil, takže se určitě někam ještě nacpeme, pokud budete chtít :-) To bude taky vymyšleno :-) Nebooooooj :-)

Re: Re: sraz

Datum: 22.02.2015 | Vložil: Peťule88

já se nebojím, určitě si nějakou zábavu najdeme ;)
poslední vlak mi když tak jede o půlnoci, času dost :-)
těším se !

jede nás víc

Datum: 17.02.2015 | Vložil: Martina

Ahojky všichni,tak já bych jela z Ostravy,pokud by někdo jel mohli bychom jet spolu cesta je dlouhá :-)

Re: jede nás víc

Datum: 17.02.2015 | Vložil: Ivča

Ahoj Martino, můžeme jet spolu, kdyžtak mi napiš na email. Pokud vše klapne tak pojede s náma ještě Jarka, kterou znám taky odsud ze stránek a jsem s ní v kontaktu. Tak já se jdu podívat na nějaký ten vlak :D

Re: Re: jede nás víc

Datum: 27.03.2015 | Vložil: Jirka

Jedete z Ostravy? Můžu se k Vám také přidat?:)

Re: Re: Re: jede nás víc

Datum: 29.03.2015 | Vložil: Ivča

jasně že můžeš :D

Re: Re: Re: Re: jede nás víc

Datum: 30.03.2015 | Vložil: Jirka

A je na Vas nejaky kontakt? Kdyz tak se muzem domluvit na mejlu. jirislanina@seznam.cz

spolujízda

Datum: 15.02.2015 | Vložil: Peťule88

Ahoj všichni ! Já se též hlásím a už teď se moc těším ;)
Jo, a kdyby jel někdo od Pardubic či z nějakého koutku Vysočiny, můžeme jet společně ;)

Re: spolujízda

Datum: 15.02.2015 | Vložil: Peťule88

A ještě chci orodovat Jituško za to, aby to bylo někde poblíž hlaváku. Protože pro mě jízda vlakem je hrob a dopravu bych asi už nedala :-) :-)
tak jen kdyby to šlo, budu šťastná :-)
Václavák ideálně :-)

Re: Re: spolujízda

Datum: 16.02.2015 | Vložil: JednoOčka

Péťo, dnes večer budou zveřejněny podmínky i s místem, které bude dobře dopravně dostupné. Pro zbloudilce či odpůrce Prahy a cestování skrz ní budu mít k dispozici člověka, který pro tebe kdyžtak dojede :-) Takže se není čeho bát :-)

setkání

Datum: 14.02.2015 | Vložil: Pavel ze Zlína

Potvrzuji svou ůčast......:-)))

Re: setkání

Datum: 16.02.2015 | Vložil: JednoOčka

Ahoj Pavle,dnes večer by na stránkách měla být oficiální přihláška s podmínkami. Takže přihlášení bude možné ode dneška od večera prostřednictvím přihlášky :-)

sraz v Praze

Datum: 11.02.2015 | Vložil: Ivana Vychytilová

Dobrý den, pokud bude sraz v Praze velice ráda se ho zúčastním. Jen jsem trošku omezená dopravou, tak doufám, že nebude až úplně ve večerních hodinách.
Těším se, a doufám, že se nás tam sejde hodně (aby tam pak nebyla paní Jitka a já. Ráda bych přidala usměvavého smajlíka, ale neumím ho)

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek