Protézky všeobecně

Můžete zde diskutovat o všem, co vás napadne. Třeba o tom, jak na vás zima působí, zda vás protézka studí (pokud máte skleněnou)... zda si ji na noc vyndáváte... zda máte vytahaná víčka a řešili jste plastiku... jak dlouho ji nosíte nebo jestli vás to teprve čeká... jak často si ji měníte... jestli je lepší sklo nebo akrylát... a pokud jste žena, můžete se tu zmínit, jak vám jde líčení očí přes protézu... Prostě cokoli, co vás napadne.

Diskuzní fórum: Protézky všeobecně - diskutujte o tom, co vás zajímá:

Re: Re: Jak sedí protézky z Ústí??

Datum: 06.10.2016 | Vložil: Jirka67

ahoj Honzo, jak má ta paní dlouhou čekací dobu ?
Díky.

Re: Re: Re: Jak sedí protézky z Ústí??

Datum: 06.10.2016 | Vložil: Jan

Ahoj Jirko, paní Hykmanová mně vzala za 14 dní, objednává průběžně. Zavolej jí na tel.: 777 122 332 ;-) Měj hezký den

Re: Re: Re: Re: Jak sedí protézky z Ústí??

Datum: 07.10.2016 | Vložil: Jirka66

Jene super :-)

Re: Re: Jak sedí protézky z Ústí??

Datum: 06.10.2016 | Vložil: Jirka66

Jene, díky za nový tip !!!

Re: Re: Re: Jak sedí protézky z Ústí??

Datum: 06.10.2016 | Vložil: Jan

Není zač :)

protéza

Datum: 25.07.2016 | Vložil: Peťule88

Ahoj všichni :-)
mám otázku a prosbu o názor či radu. Celých 28 let nosím sklo, nutně potřebuji nové. Ale k p. Adamovskému, kam taky jezdím celý život, se není možný objednat. Pořád má plno a je to běh na dlouhou trať. Mívám časté záněty a velké problémy s hnisem a tak. Myslíte, že mám zkusit akryl ? Má někdo podobnoé zkušenosti jako já ?

Re: protéza

Datum: 26.08.2016 | Vložil: Jarmila

Já mám zase oko zahleněné s akrylkou, nyní mám zkusmo skleněnku, tak uvidím, jestli to změna materiálu vyřeší. Nebo jsou "hlenové šňůrky" normální? Dle lékaře zánět v důlku nemám.

SRAZ 2016

Datum: 11.01.2016 | Vložil: Peťule88

Ahoj všem ! Co letošní sraz ?? Bude - nebude ? Já osobně jsem pro !! Přibylo nám tu pár lidí, tak by nás mohlo být více ;)
Co vy ostatní, přijeli byste se pobavit ? Zdravím všechny, P.

Re: SRAZ 2016

Datum: 14.01.2016 | Vložil: Martina

Peti já jsem pro je to skvělý nápad

Re: SRAZ 2016

Datum: 18.02.2016 | Vložil: JednoOčka

Peťulko, možná na podzim, teď na to nemám absolutně časovou kapacitu....

VÁNOCE 2015

Datum: 24.12.2015 | Vložil: Jirka

Přeji vám všem pohodové prožití vánočních svátků a hlavně pevné zdraví !!!
Jirka66

Re: VÁNOCE 2015

Datum: 01.01.2016 | Vložil: Marci

Aj vám všetko dobré V novom roku Marci 39

protézka :)

Datum: 12.08.2015 | Vložil: Barča

Ahojte, mám 24 rokov a celý život sa mi spája len s nosením protézky :) mám vrodenú vadu vďaka ktorej sa mi oko vôbec nevyvinulo, v tej dobe operácie pokašľali, plastický chirurg len zalamoval rukami a už to moc nezachránil...tým pádom nemám poriadne viečka ani mihalnice, takže mi to parádne vidno :) a druhé oko je tiež veľká bieda...nosím akrylovú protézku, ktorú mi na mieru robí jeden úžasný pán v Bratislave...a chcem len napísať, že aj napriek tomu netreba vešať hlavu, už sa to nezmení, proste sme jednoočkovia, ale o to krajšie sa na svet pozeráme :) ja si život užívam, nájdeme ma v horách, na bicykli, na cvičiskách so psom, na kynologických akciách, nemám problém zoznámiť sa s novými ľuďmi, usmiať sa na detí, ktoré zízajú :) už len partnera nájsť, ktorý to pochopí, lebo žiaľ taký sa ešte nenašiel :D ja len že držte sa, hlavu hore, nebojte sa, život je len jeden :) a užívajte týchto horúčav :D

Re: protézka :)

Datum: 26.12.2015 | Vložil: Lenny

Ahoj Barča, máš úžasný prístup... musíš byt super baba a ja neverím, že si nikoho nenájdeš. Príde to keď to nebudeš vôbec čakať. Ja mám tiež rada turistiku, cyklistiku a celkovo šport. Držím ti moc palce.. Lenny :)

Re: protézka :)

Datum: 23.03.2016 | Vložil: PeterB

Ahoj Barča tiez nosim protezu a tiez chodim do BA na jej zhotovenie.Tak to mas uplne obdivuhodny a super postoj k danej veci. Lebo ja taky casto nemam. Ak chces mozes sa ozvat na moj mail beto1983@azet.sk a mozme pokecat o tom.

protézky a zima

Datum: 10.05.2015 | Vložil: Hana Petrů

Ahoj Vendy mám zkušenosti s obojím materiálem po 58 letech jsem se dala na akrylát a moc mi vyhovuje .Jezdím do Prahy na VINOHRADY k panu SZARWASOVI je to mladý příjemný člověk.Hana

jednooký pedagog?

Datum: 08.04.2015 | Vložil: Radka

Hezký den všem, na sraz bohužel nemůžu, tak to zkusím takhle - našel by se mezi námi nějaký jednooký učitel? Jsem pět měsíců po enukleaci a příští školní rok bych se měla po skoro deseti letech vrátit jako učitelka prvního stupně do školy. Tahle práce mě strašně baví a hrozně ráda bych normálně učila jako dřív. Máte s tím někdo zkušenosti, máte nějaké omezení, dá se třeba ten přestávkový blázinec jedním okem uhlídat ? :-) Moc děkuju, pokud se někdo ozve. Radka

Re: jednooký pedagog?

Datum: 10.04.2015 | Vložil: Jirka

Radko, učitel nejsem, ale držím Ti palce....to prostě D Á Š !!!!!

Re: jednooký pedagog?

Datum: 11.04.2015 | Vložil: Jarmila

Ahoj Radko. Já jsem původně učitelka a nyní klinický logoped. Ve školství jsem oko měla, ale slepé. Potíže s výukou, dozory nebo posměchem žáků jsem žádné neměla. Totéž v logo. ambulanci. Ty to určitě zvládneš také. Nyní jsem od ledna po enukleaci a také se bojím návratu do práce. Přece jen mám v ordinaci malé děti a postižené dospělé a při práci je nutný oční kontakt. Jelikož budu asi muset nosit pásku a k tomu brýle, budou všichni koukat. Držím Ti palce :)

Re: Re: jednooký pedagog?

Datum: 06.05.2015 | Vložil: Jirka63

ahojky Jarmilo, taky jsem měl potíže s návratem do zaměstnání po enukleaci. Obával jsem se reakce okolí, jak mě budou "očumovat" a hlavně posměšků. Ono se ale nic takového nestalo. S jedním okem žiji již 38 roků, tak mi to už připadá normální. Myslím si, že je to jen v našich hlavách a lidem okolo je to docela jedno. Hlavně to chce nehrabat se sám v sobě.
Jirka

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek